Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Conrado Moreno to polsko-hiszpański prezenter, który od niedawna na mediach społecznościowych udostępnia swoją poezję. Basia Pasek spotkała się z nim, by porozmawiać o jego twórczości. – Nie robię tego dla kogoś, ja robię to dla siebie – wyznał. Dlaczego zdecydował się na tę formę wyrażania siebie?

Flesz showbiznesowy

Basia Pasek przedstawiła skrót najświeższych informacji z życia gwiazd. Co słychać u członków brytyjskiej rodziny królewskiej? A kto ze świata showbiznesu spodziewa się dziecka? Co jeszcze wydarzyło się w ostatnich dniach na mediach społecznościowych?

Plotki z życia gwiazd

Niedawno pojawiły się plotki na temat nowej partnerki Jakuba Rzeźniczaka. Czy piłkarz faktycznie porzucił swoją ukochaną dla Candy Girl? A w jakiej kreacji zaprezentowała się Pierwsza Dama na wizycie w Białym Domu? Basia Pasek w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała również o akcji, w której wiele osób z różnych kultur i narodowości „połączyło się” jednym tatuażem. Jaki był jej cel?

Pora na kalafiora

W kuchni programu królował dzisiaj kalafior. Andrzej Polan pokazał, w jaki sposób najlepiej przygotować. Co należy do niego dodać, by był naprawdę smaczny?