Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

W życiu dziecka sport jest bardzo ważnym elementem. Dla dziewczynek z Love Dance Academy trenujących show dance jest ogromną pasją. Wiele z nich miało możliwość reprezentować Polskę i udało im się zdobyć pierwsze miejsce na Mistrzostwach Świata. Niestety jednak tancerki nie mają gdzie trenować. Brakuje im miejsca, w którym mogłyby tańczyć oraz przechowywać wszystkie potrzebne akcesoria do uprawiania tej dyscypliny. W studiu „Dzień Dobry TVN” dziewczyny wraz z trenerami opowiedziały o trudnościach, z którymi muszą się mierzyć, by realizować pasję.

Podniebny hotel – jak lata się pierwszą klasą?

Niewiele osób może sobie pozwolić na loty pierwszą klasą, dlatego Piotr Wojtasik pokazał, jak wygląda lot najbardziej luksusową linią na świecie. W cenie biletu przed samą podróżą w cenie biletu przysługuje nam prywatny szofer, bar z cygarami oraz spa z prysznicem. A na jakich luksusów można się spodziewać w chmurach?

Z kamerą wśród gazet

W studiu „Dzień Dobry TVN” Rafał Madajczak przedstawił swój autorski przegląd prasy. Jaki samolot pojawi się na polskim niebie? I dlaczego najsłynniejszy „proboszcz” w kraju się zbuntował?

Woda wodzie nie równa

Twarda woda odpowiedzialna jest za zakamienianie czajnika, biały nalot w kabinie prysznicowej oraz zepsute pralki. Ale czy jakoś naszej domowej „kranówki” może przekładać się na stan naszej skóry? W programie dermatolog Bartek Kwiek wyjaśnił, jak mineralizacja wody, wpływa na wysuszenie i zaczerwienienia. Czy możemy coś z tym zrobić?