Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki wybrał się z kamerą „Dzień Dobry TVN” do królestwa Soni Bohosiewicz. Jak mieszka? Aktorka zdradziła szczegóły z licznych imprez, które klasycznie mają miejsce w domowej kuchni oraz z tych odbywających się na ogromnym tarasie. O co pokłóciła się z mężem podczas aranżacji wnętrza?

Anna Dereszowska o zarobkach aktorek i aktorów

Dysproporcja między zarobkami kobiet i mężczyzn to problem w bardzo wielu branżach. Mateusz Hładki postanowił więc zapytać Annę Dereszowską, jak to wygląda w przypadku aktorek i aktorów. Czy różnice są znaczące?

Flesh showbiznesowy

Co wydarzyło się w świecie gwiazd w ostatnich dniach? Magdalena Lamparska już po ślubie w Watykanie. Kto został jej mężem i jak wyglądała uroczystość? A który zawodnik MMA usłyszał zarzuty odnośnie paserstwa samochodów oraz podpalenia auta?

Kim jest nowa uczestniczka Big Brothera?

Najnowsza edycja Big Brothera dobiega końca. Jednak emocji jest wiele – do domu Wielkiego Brata właśnie dołączyła nowa uczestniczka. Kim jest Karolina Włodarska?

Gra wstępna z Qczajem

Bartek Jędrzejak spytał Qczaja, jak prawidłowo wykonywać rozgrzewkę. Potrzebujemy do niej nadzoru czy możemy sami ją wykonać? Trener podkreślił również, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie mięśni do ćwiczeń. - Lepsze pięć minut, niż nic – wyjaśnił.

Upałów ciąg dalszy

Prezenter pogody przedstawił prognozę na najbliższe dni. Czy to dopiero początek upałów?

50 twarzy pieroga

Pierogi to jedno z najbardziej klasycznych dań w polskiej kuchni. W programie Beata Śniechowska zaproponowała nieco inne wersje tego tradycyjnego przysmaku. Jak przygotować idealne ciasto?