Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Strzyżenie psów to nie miejska fanaberia. Bardzo często jest to konieczne, aby pomóc psu przetrwać latem. – Zadbany włos to włos, który pomaga psu przetrwać każdą sytuację pogodową – powiedziała groomerka Iwona Tarnowska-Ciosek.

Maluj się kto może… oby dobrze, czyli najczęstsze błędy makijażowe

Marta Gąska opowiedziała, jakie błędy popełniają kobiety podczas makijażu. Najczęstszymi problemami są źle dobrany podkład, nieodpowiedni odcień bronzera i niepoprawny sposób jego aplikacji oraz nakładanie cieni na powiekę złymi pędzelkami. Makijażystka pokazała, jak wykonać piękny make-up i uniknąć błędów.  – Wszystko z umiarem i w odpowiednim kolorze do swojej karnacji – dodała.

Latynoamerykańska teściowa

Hanna Zborowska-Neves opowiedziała, jakie relacje łączą ją z jej teściową i jak ich stosunki wyglądały na początku. Czy różnice kulturowe mają wpływ? A co o swojej teściowej myśli Daniel, mąż Hanny?

Jak ułożyć sobie relacje z teściami?

Patrycja Stockinger opowiedziała, jak wypracowała relacje z teściami. Maria Winiarska natomiast zdradziła, jak wygląda perspektywa teściowej. Psycholog Magdalena Chorzewska doradziła, aby ułożyć relacje poprzez umiejętne stawiane granic z szacunkiem dla siebie i z szacunkiem dla teściów.

Młodzi piłkarze spotkali swoich idoli

Mali piłkarze mieli okazje poznać piłkarzy reprezentacji Polski, którym mogli zadać pytania. Jakie były ich wrażenia po spotkaniu z idolami?