Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Lato to czas wysokich temperatur, a często także upałów. Takie warunki atmosferyczne są trudne do zniesienia dla ludzi, a tym bardziej dla psów. Zwierzęta nie pocą się, tak jak ludzie całą powierzchnią ciała, ale tylko przez poduszki łap. Chłodzą się również dysząc. W studiu „Dzień Dobry TVN” profesjonalna groomerka Iwona Tarnowska-Ciosek opowiedziała, jak zadbać o sierść psiaków, aby ulżyć im w trakcie upałów oraz jak przygotować futro na wystawę. Co powinno się robić, a czego unikać?

Cała prawda o teściowych

Filip Chajzer przeprowadził sondę na warszawskich ulicach o relacjach z teściowymi. Jaki stosunek mają Polacy do mam swoich partnerów?

Opieka nad dzieckiem – zasady po rozwodzie i rozstaniu

Rozwód jest trudnym okresem nie tylko dla partnerów, ale i dla dzieci, których rodzice nagle przestają razem mieszkać. W studiu programu prawniczka Anna Lesiak-Grzywińska wyjaśniła, co w świetle prawa, powinno się konsultować z drugi rodzicem, a na co nie trzeba zgody byłego partnera. Co robić w sytuacjach kryzysowych lub zagrożenia życia? Kiedy sąd decyduje się na ograniczenie praw rodzicielskich?