Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki z „Dzień Dobry TVN” odwiedził influencerkę Littlemooonster96, czyli Angelikę Muchę i jej chłopaka Maksa. Jak urządziła swoje mieszkanie? Jakie jest popisowe danie Maksa? Angelika zdradziła, czy widzi siebie w jakimś innym zajęciu niż prowadzenie mediów społecznościowych.

Co nowego w świecie gwiazd?

Australian Open odbędzie się jednak bez Novaka Djokovicia. Sąd federalny w Australii podtrzymał decyzję o anulowanie wizy tenisisty. Sportowiec przyleciał na turniej, mimo że nie przyjął szczepionki na COVID-19. Czy może już nigdy nie zgrać w Australian Open? Czy Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się? Książę Harry chce ochrony policyjnej dla siebie i swojej rodziny na terenie Wielkiej Brytanii. Dlaczego brytyjski resort spraw wewnętrznych nie wyraził na to zgody? Które urodziny obchodził Jim Carrey?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak z „Dzień Dobry TVN” odwiedził stadninę koni Mazowsze. Jaka będzie dziś pogoda?

Modelka szczerze o operacji biustu

Paula Tumala to influencerka i modelka, która postanowiła szczerze powiedzieć o powiększeniu biustu. Jakie są problemy zdrowotne związane z dużym biustem? Jak dobrać odpowiedni rozmiar implantu? Powiedział o tym Marcin Ambroziak, dermatolog i lekarz medycyny estetycznej.