Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Zbliża się koniec roku szkolnego, w związku z czym pojawia się pytanie, jaki prezent dla nauczyciela  wybrać? W studiu „Dzień Dobry TVN” goście opowiedzieli co najlepiej podarować wychowawcy na zakończenie szkoły. – Najlepszy prezent to wyraz wdzięczności – powiedział autor książek i popularyzator wiedzy z savoir-vivre’u Wojciech S. Wocław. Co oprócz kwiatka będzie dobrym pomysłem?

Gdzie dziś największe upały?

Bartek Jędrzejak przestawił upalną prognozę pogody na najbliższe dni. W całej Polsce temperatura dochodzić będzie do trzydziestu stopni. W których regionach będzie najcieplej?

Pierwsze strączki

W kuchni programu Piotr Kucharski zdradził przepis na wyśmienitą wołowinę z sałatką z bobu i fasolki. Jak ją przygotować?

Grzegorz Damięcki o młodości i filmach

Mateusz Hładki wybrał się na plażę w Mielnie, gdzie rozmawiał z Grzegorzem Damięckim. Aktor opowiedział o Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych MŁODZI I FILM. – Bardzo czekam na te trzy debiuty, które się mają tutaj objawić – wyznał.

Czym ostatnio zaskoczyło Cię Twoje dziecko?

Filip Chajzer na warszawskich ulicach pytał przechodniów o to, czym ostatnio zaskoczyło ich dziecko. – Tym, że zaczęła się sama przekręcać – wyznała jedna z pań. A jak odpowiadali inni?