Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Hyjek i Karolina Piątek to kobiety, które wróciły do Polski po kilkuletniej emigracji. Za granicą parały się różnymi zajęciami, były szczęśliwe i zarabiały dobre pieniądze. Jednak po jakimś czasie postanowiły wrócić do kraju. Z jaką rzeczywistością zderzyły się? - Kiedy wróciłam do Polski, okazało się, że nie ma dla mnie pracy – wyznała Agnieszka Hyjek. Jak to wpłynęło na ich psychikę i co postanowiły zrobić dalej? W studiu „Dzień Dobry TVN” ekspert rynku pracy Marcin Fiedziukiewicz wyjaśnił, jak wygląda sytuacja na polskim rynku pracy. - Dzisiaj mamy najniższe bezrobocie od 90. roku, 5% według GUS-u – powiedział ekspert. Jakie zawody są najbardziej potrzebne i najlepiej płatne?

Wyścig z Kasią Zdanowicz

Podczas 27. finału Wielkiego Orkiestry Świątecznej Pomocy Katarzyna Zdanowicz wystawiła na aukcję wyścig rajdowy. Radosław Jasiński wygrał licytację i zmierzył się z dziennikarką na torze rallycrossowym w Toruniu. Przed wyścigiem szczęśliwy zwycięzca miał okazję potrenować pod okiem zawodowego kierowcy Marcina Gagackiego. Czy warto spróbować tego ekstremalnego sportu?

Przegląd pracy Katarzyny Zdanowicz

Katarzyna Zdanowicz przedstawiła najciekawsze artykuły z polskiej prasy. Opowiedziała między innymi o rozwoju afery podsłuchowej oraz o różnicach w zarobkach kobiet i mężczyzn.