Dzień Dobry TVN

sezon 44

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Maciąg wydała książkę o astrologii, w której analizuje charakterystykę poszczególnych znaków zodiaku. Jak zaczęła się jej przygoda z kosmogramami? O tym opowiedziała dziś w studiu „Dzień Dobry TVN”. Była modelka wyznała, że jako zodiakalny byk kierujący się zdroworozsądkową logiką z początku podchodziła do astrologii z dużą dozą sceptycyzmu. Co zmieniło jej zdanie? Jak rozszyfrowała prowadzących dzisiejszy program?

DDTVN na planie programu „MasterChef”

Bartek Jędrzejak razem z ekipą „Dzień Dobry TVN” wybrał się plan kulinarnego show „MasterChef”. Co prowadzący robili w Krakowie? Korzystając z okazji prezenter przedstawił prognozę pogody na dziś. Czy nadchodzą do Polski wakacyjne temperatury?

Brytyjska królowa bez tajemnic

Dzisiejsze studio „Dzień Dobry TVN” odwiedził Marek Rybarczyk ze swoją nową propozycją „Elżbieta II. Ostatnia taka królowa”. Jak naprawdę wygląda życie królowej i jej monarchii? Czemu temat abdykacji jest dla niej tak trudny? Książka publicysty nie tylko odpowiada na te pytania, ale przede wszystkim szkicuje całą sylwetkę monarchini. Jakie ciekawostki zdradził dziś w programie?