Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska przedstawiła skrót najnowszych informacji ze świata show-biznesu. Na mediach społecznościowych Joanna Krupa zamieściła wzruszający wpis, po odejściu swojego ukochanego pupila. Natomiast Ania Lewandowska podczas wymiany zdań z jedną z obserwatorek zdradziła, że mała Klara, w przeciwieństwie do mamy je gluten.

Anna Lewandowska o swoich początkach w internecie

Anna Lewandowska w rozmowie z reporterką „Dzień Dobry TVN” Agnieszką Jastrzębską zdradziła, jak zaczęła się jej przygoda z dietetyką. A co skłoniło ją do tego, by założyć bloga? Trenerka wyjawiła również sekret, że zdarza się jej czasem zjeść pizzę.

Jak Michał Szpak wyrzeźbił mięśnie?

W ostatnich dniach w internecie pojawiły się zdjęcia Michała Szpaka w mocno wyciętym podkoszulku, który podkreślił wyrzeźbioną sylwetkę wokalisty. Czy artysta stosuje jakąś specjalną dietę i ćwiczenia? – Mam wspaniałego trenera – zdradził.

Czy Maja Sablewska ma nowego chłopaka?

Agnieszka Jastrzębska spytała Maję Sablewską o jej nowego faceta. – Jest mi dobrze i dobrze się bawię -  zdradziła stylistka. Czy była zaskoczona zdjęciami, które pojawiły się w internecie?

Siła kobiecej przyjaźni

Ilona Ostrowska i Karolina Ferenstein-Kraśko poznały się na planie zdjęciowym „Agent - Gwiazdy”, gdzie bardzo się ze sobą zżyły i połączyła je przyjaźń. W programie opowiedziały o swojej relacji i o tym, jak ważne jest wsparcie drugiej kobiety. Czy często się spotykają?