Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Poduszki do zadań specjalnych

Prawidłowa pozycja podczas snu ma ogromne znaczenie dla jego jakości. Poduszki ortopedyczne to coraz popularniejszy produkt zdrowotny. Jak prawidłowo ją dobrać, by spełniała swoje funkcje? W programie fizjoterapeuta Tomasz Jurkiewicz wytłumaczył, na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę. – Jeżeli leżymy, każdy odcinek naszego kręgosłupa musi mieć podparcie – wyjaśnił specjalista.

Jestem młodym ojcem i pieluchy mi niestraszne!

Kiedyś oczywistym było, że to kobieta zajmuje się dzieckiem, podczas gdy ojciec utrzymuje rodzinę. W dzisiejszych czasach możemy spotkać się z sytuacją odwrotną. Jak z rodzicielstwem radzą sobie młodzi ojcowie? – Pierwsza kąpiel super sprawa, polecam wszystkim – opowiedział Tomasz Firek, który zajmuje się swoją córką Marysią. Jakie wyzwania stawia przed nimi ojcostwo?

Jak posiadanie dziecka zmienia mężczyznę?

Narodziny dziecka, to ważny moment zarówno dla matki jak i ojca. Jakie zmiany zachodzą w życiu mężczyzny po tym wydarzeniu? Co dzieje się w takiej sytuacji opowiedział psychoterapeuta Robert Rutkowski, który po 28. latach został ojcem po raz drugi. – To jest stan ciągłej uważności – wytłumaczył specjalista. Czym różni się dojrzałe ojcostwo od tego w młodym wieku?

Odpicowane mieszkanie – biała baza, a kolor w meblach

Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła mieszkanie Karoliny Michałkiewicz, która z wykształcenia jest architektem wnętrz. Jakie triki, znane tylko specjalistom zastosowała podczas urządzania własnego domu?

Jak wybrać baterię do kuchennego zlewu?

Podczas wybierania idealnej baterii do kuchennego zlewu może pojawić się wiele pytań. Jakie są rodzaje i dlaczego nie możemy kierować się jedynie wyglądem? W programie ekspert od urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska doradziła jakie powinny być kryteria wyboru baterii – Najważniejsza jest funkcja – wyjaśniła specjalistka.

Ćwiczenia, które pomogą wrócić do formy

W programie Qczaj trenował ze swoją podopieczną Anetą. Zaprezentował odpowiednie ćwiczenia mające na celu szybki powrotu do formy. Jak zrzucić zbędne kilogramy?