Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Badania pokazują, że kobiety powinny spotykać się z przyjaciółkami przynajmniej dwa razy w tygodniu - dla własnego zdrowia i lepszego samopoczucia. Dlaczego wsparcie drugiej kobiety jest tak ważne? W studiu „Dzień Dobry TVN” Maria Natalia Tymańska, Małgorzata Ohme oraz Joanna Orleańska opowiedziały, jak wyglądają „babskie spotkania”. Czy spotkanie z bliskimi osobami jest swego rodzaju terapią?

Metamorfoza w Projekcie Lady

W Projekcie Lady przyszedł czas na jeden z ważniejszych momentów w programie, czyli metamorfozy. Jak przebiegały? Czy dziewczyny bardzo stresowały się zmianą wyglądu? – Dzisiaj jak zdjęli wszystko to ze mnie, to czułam się taka niepełna, jak nie ja – wyznała jedna z uczestniczek.

Pyszne lody dla ochłody

W kuchni programu Beata Kartowicz zdradziła przepisy na pyszne domowe lody. Jak przygotować wersję z serkiem mascarpone i pulpą mango? A jak długo nam to zajmie?

Czym jest laparoskopia?

Laparoskopia ma wiele zalet. Dzięki tej metodzie operacje przebiegają szybciej i mało inwazyjnie. Jakie zabiegi można wykonać tą techniką?  W „Dzień Dobry TVN ” prof. dr. n. med. Andrzej Morawski - oraz aktorka Beata Ścibakówna rozmawiali o ograniczeniach podczas używania laparoskopii. Kto może z niej skorzystać?