Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Daniel Ciupryk znany jako MC Silk jest najszybciej rapującym artystą na świecie. Na Youtube ma miliony odsłon, ale nagrywa tylko jeden klip rocznie. Pozostały czas poświęca na walkę z nieuleczalną chorobą ZZSK, czyli Zesztywniającym Zapaleniem Stawów Kręgosłupa. W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział, jak wygląda życie z tą dolegliwością oraz dlaczego nie może przestać ćwiczyć? Jak z chorobą daje sobie radę jego najbliższe otoczenie?

Pyszne lody dla ochłody

W kuchni programu Beata Kartowicz pokazała, jak zrobić pyszne lody, które ochłodzą upalne dni. Jak stworzyć lody bez cukru?

Julia Wieniawia gotuje!

Szef kuchni Mateusz Gessler dostał niezwykłe zadanie – musi nauczyć Julię Wieniawę gotowania. Kucharz postanowił pokazać, jak przygotować szparagi oraz kaczę w sosie pomarańczowym. Czy aktorka ma jakieś doświadczenie kulinarne? Jak poradziła sobie w profesjonalnej kuchni?

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

Dziennikarz Andrzej Stankiewicz zaprezentował najnowsze wiadomości z polskich gazet. Opowiedział między innymi o aresztowaniu Marka Falenty oraz o planach spotkania polskiego prezydenta z Donaldem Trampem.