Dzień Dobry TVN

sezon 44

Dzień Dobry TVN

W Wielkiej Brytanii trwają huczne obchody Platynowego Jubileuszu Elżbiety II, czyli 70 lat panowania monarchini. Królowa podczas uroczystości bierze udział w różnego rodzaju wydarzeniach. Jakich? O tym opowiedziała dziś Anna Senkara prosto z Londynu. Dziennikarka między innymi zdradziła, że Elżbieta II wraz z rodziną pojawiła się na słynnym balkonie Pałacu Buckingham. Wśród nich zabrakło jednak Harry'ego i Meghan.

Rejs po Motławie

Bartek Jędrzejak zaprezentował dzisiejszą prognozę pogody prosto z rejsu po Motławie. Jakie ekologiczne i zachęcające do aktywności rozwiązanie zorganizował Gdański Ośrodek Sportu? Jakie temperatury nas czekają w najbliższe dni?

Rodzinna wspinaczka z Piotrem Głowackim

Robert Stockinger wybrał się do Warszawy, aby spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. Dziennikarz spotkał tam Piotra Głowackiego z rodziną. Dlaczego tak ważne jest dla aktora, by dzieci ćwiczyły razem z nim? - W trakcie wspinaczki rozwija się nie tylko rozwój motoryczny, ale i intelektualny. Dzieci uczą się odpowiedzialności i trójwymiarowość myślenia - wyznał Piotr. Jakie ćwiczenia na ściance wykonuje jego żona, Agnieszka Marek?

Rodzina Fidusiewiczów - znany aktor i słynny fotograf

Rodzinę Fidusiewiczów połączyły ciekawe pasje. Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” aktor Adam Fidusiewicz i jego wujek, fotograf sportowy Leszek Fidusiewicz opowiedzieli na czym polega ich niezwykła więź. Czy artyści nadają na tych samych falach? - W naszej rodzinie występuje pewna krzyżówka. Rozumem jest mój syn, ale duszą Adam. Mamy bardzo zbliżone cechy - wyznał były lekkoatleta. Czego aktor nauczył się od swojego wuja?