Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

W sobotę odbył się Wodecki Twist Festiwal. Kinga Burzyńska zajrzała za kulisy imprezy  i porozmawiała z gwiazdami, które wzięły udział w koncercie. Jak wspominają Zbigniewa Wodeckiego?

Flesz showbiznesowy

Agnieszka Jastrzębska opowiedziała, co słychać w świecie gwiazd. Urodziny świętowała królowa Elżbieta, jednak w centrum uwagi był książę Louis. Co jeszcze wydarzyło się w weekend?

Oni rządzą w internecie

W weekend w Łodzi odbyła się największa impreza twórców internetowych, na której pojawili się m.in. Anna Lewandowska, Damian Kordas, Qczaj i Julia Kuczyńska. Agnieszka Jastrzębska zapytała ich o to, jak zaczęli swoją medialną przygodę i o to, jak radzą sobie z odpowiedzialnością.

Natalia Kukulska o zdjęciach swoich dzieci w internecie

Natalia Kukulska była pierwsza gwiazdą, która zdecydowała się opublikować zdjęcie nowo narodzonego dziecka w internecie. Agnieszce Jastrzębskiej zdradziła, dlaczego zdecydowała się na ten krok.

Co Michał Koterski wie o Instagramie?

Dlaczego Michał Koterski pojawił się na imprezie dla blogerów i influencerów razem ze swoją partnerką Marcelą Leszczak? – Jeśli chodzi o Instagram to ja potrafię tylko zdjęcie wrzucić, nawet nie obrobione. I chyba o takiej naturalności w Instagramie będę mówić – powiedział aktor.