Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Kreatorka fryzur Jaga Hupało zaprosiła do swojej leśniczówki Piotra Wojtasika z „Dzień Dobry TVN”. Co zainspirowało ją podczas urządzania wnętrz?

Elżbieta i Ryszard Rembiszewscy. Dojrzali Państwo Młodzi

Elżbieta Martinez-Rembiszewska i Ryszard Rembiszewski opowiedzieli o swoim związku. Jaka jest różnica między dojrzałą miłością, a tą pierwszą? – Miłość w tym wieku, kiedy jesteśmy już po swoich różnych przejściach, mamy pewien bagaż doświadczeń, jesteśmy bardziej dojrzali do związku – powiedział Rembiszewski.

Serwis informacyjny

Dagmara Kaczmarek-Szałkow opowiedziała o najnowszych wydarzeniach z kraju i ze świata.

Kuchnia pełna mocy

„Jedz, śmiej się i walcz” to książka napisana przez Joannę Jędrzejczyk i Jana Paszkowskiego. Jakie przepisy zdradzili w kuchni programu?

Gdańsk zawsze na nowo

Michał Cessanis wybrał się na wycieczkę po Gdańsku. Miał okazję trzymać w dłoniach ogromny bursztyn wyrzucony przez morze w roku 1981. Odwiedził Europejskie centrum Solidarności i dowiedział się, jakie ryby zamawiać w restauracjach latem. Alicja Jabłonowska zdradziła, skąd pomysł na stworzenie miasteczka kontenerowego. Co się tam znajduje?

Ewa Balcerowicz. O Polsce, rodzinie i życiu z Leszkiem Balcerowiczem

Leszek Balcerowicz w okresie od 12 września 1989 do 12 stycznia 1991 zajmował stanowiska wicepremiera i ministra finansów w rządzie Tadeusza Mazowieckiego. Jako minister finansów był odpowiedzialny za przeprowadzenie transformacji Polski z gospodarki planowo-socjalistycznej do społecznej gospodarki rynkowej. Jak tamte wydarzenia wspominała jego żona ekonomistka i przewodnicząca rady Fundacji CASE Ewa Balcerowicz? Jak wyglądało ich życie prywatne?