Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Michał Derlicki zagra pandę Po, która bardzo chciała zostać mistrzem sztuk walki. Twórcy filmu animowanego „Kung Fu Panda” przygotowują musical na podstawie produkcji. – Jest to musical połączony ze sztuką cyrkowa, ze sztukami walki – powiedział w "Dzień Dobry TVN" wielokrotny mistrz w Wushu sportowym, akrobata i aktor. Jak dostał tę rolę?

Biegamy i pomagamy

Prezenterka pogody Dorota Gardias rozmawiała z aktorem Kubą Wesołowskim o zorganizowanym przez niego biegu dla chorego chłopca.

Zrabowane dziecko

W latach 40. w ramach prób germanizacji niemal 200 tysięcy polskich dzieci wywieziono z Polski na tereny III Rzeszy. Anna Berezowska, uprowadzona podczas II wojny światowej, opowiedziała o swojej historii. – Pierwsze moje wspomnienia to taki bardzo ciepły, pełen miłości dom – powiedziała. – W pewnym momencie to się wszystko skończyło – dodała. Jak wyglądał jej powrót do Polski? Berezowska wyjaśniła też, z jakimi problemami zmagała się po powrocie do ojczyzny. Czy poznała swoją prawdziwą tożsamość? – Nic nie wiem, jestem zawieszona w próżni – zaznaczyła.

Wstrząsające losy zrabowanych polskich dzieci

Ewelina Karpińska-Morek to dziennikarka i autorka książki o zgermanizowanych dzieciach. Kto zajmował się poszukiwaniem dzieci wywiezionych do III Rzeszy? Ile z tych dzieci trafiło do swoich biologicznych rodziców?