Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Mama podróżniczka - odważne macierzyństwo Anny Skury

Świeżo upieczona mama Anna Skura znalazła się w ogniu krytyki, gdy zostawiła swoją 1,5-miesięczną córkę i wyjechała na Bali. Plotkarskie media rozpisywały się, że porzuciła tuż po porodzie swoje dziecko. Z autorką bloga What Anna Wears spotkała się Basia Pasek. Jak Anna Skura zareagowała na nieprzychylne wpisy? Czy macierzyństwo zmieniło jej życie?

Jak pogodzić pasje, pracę i macierzyństwo?

Aktywne zawodowo matki starające się pogodzić swoją pracę z macierzyństwem i realizacją swoich pasji często spotykają się z falą krytyki, że źle zajmują się dzieckiem i stawiają siebie na pierwszym miejscu. Skąd biorą się takie nieprzychylne opinie? Czy rzeczywiście kobieta powinna po porodzie zrezygnować ze swoich pasji? O problemie rozmawiały w „Dzień Dobry TVN” podróżniczka i miłośniczka wspinaczki górskiej Miłka Raulin, aktywna mama Natalia Jakuła oraz psycholog dr Joanna Heidtman.

Azjatycka kuchnia Grażyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza

Aktorka Grażyna Wolszczak i scenarzysta Cezary Harasimowicz zaprosili Mateusza Hładkiego do swojego domu i ugościli go tajską zupą. - Ta zupa to jest taka trochę reminiscencja naszego pobytu w Malezji - przyznał Cezary. Kto w ich domu rządzi w kuchni, a kto jest podkuchennym?

Paprykowa kuchnia Darii Ładochy

Jak przygotować pastę z papryki i orzechów włoskich? Swój sposób zdradziła Daria Ładocha.

Trening Qczajem

Qczaj pomógł wrócić do formy Magdalenie Piekarskiej, medalistce mistrzostw świata i Europy w szermierce, która niedawno pokonała raka. Jak ćwiczenia zaproponował?