Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” światowa mistrzyni mieszanych sztuk walki Joanna Jędrzejczyk oraz uczestnik pierwszej edycji „MasterChefa” Janek Paszkowski połączyli siły i pokazali, jak przyrządzić pyszne i zdrowe dania. Jak rozpoczęła się ich znajomość?

Bolonia – świątynia makaronu

Mikołaj Rey odwiedził Bolonię, miasto w północnej części Włoszech, gdzie gospodyni domowa Christina Fortini pokazała, jak krok po kroku przygotować prawdziwe tortellini. Dlaczego ciasto na makaron jest żółte? Jak przygotować nadzienie? W studni programu Mikołaj Rey opowiedział o swojej wyprawie do Bolonii oraz poradził, które atrakcje są najbardziej warte zobaczenia. Gdzie można zjeść prawdziwe włoskie dania?

Biegamy i pomagamy

Dorota Gardias odwiedziła Wiązowną, gdzie odbywa się charytatywny bieg dla chorego Bartka. Jakie atrakcje są jeszcze przewidziane? Prezenterka zaprezentowała również prognozę pogody.

Krysia sprzedaje obrazki, aby pomóc chorej koleżance

Katarzyna Jaroszyńska była w Białymstoku, gdzie mała Krysia rozpoczęła akcje sprzedaży swoich obrazków, aby pomóc chorej koleżance. Jak dziewczyna wpadła na ten pomysł? Czy inne dzieci jej pomogły?