Dzień Dobry TVN

sezon 44

Dzień Dobry TVN

Brytyjski pisarz Herbert George Wells opisał pierwsze bomby atomowe jako nieduże pociski wypełnione nowo odkrytym pierwiastkiem promieniotwórczym. Atak atomowy na Hiroszimę i Nagasaki to jedyne w historii dwa przypadki użycia tej broni do działań zbrojnych. Czego nie wiemy na jej temat? O tym dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział Marcin Sawicki. Czy broń atomowa jest bronią psychologiczną?

Ekstrafury w szczytnym celu

Robert Stockinger odwiedził raj dla fanów motoryzacji w centrum Warszawy. Dziennikarz miał okazję podziwiać najciekawsze, a zarazem najdroższe samochody w Polsce. Wojciech Szczęsny i Krzysztof Horowski są organizatorami przejazdu. Mężczyźni postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym, ponieważ akcja ma wymiar charytatywny. Na czym polega? Kogo wspierają uczestnicy?

Pogoda z dachu wypełnionego pszczołami

Na dachu stacji TVN postawiono cztery ule, które zapewniają miejsce dla około 80 tysięcy pszczół. O szczegółach edukacji ekologicznej opowiedział w dzisiejszym programie Bartek Jędrzejak. Korzystając z okazji prezenter przedstawił prognozę pogody na dziś. Czy nadchodzą wakacyjne temperatury?

Mała torebka - idealna na każde wyjście

Już od kilku lat trendy skutecznie lansuje streetwearowa moda. Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” Marta Pożarlik przedstawiła swoje propozycje torebek, które sprawdzą się na każdą okazję. Stylistka postawiła na kolorowe bagietki, nerki i małe torebki na przysłowiowe 5 złotych. Jak tę samą torbę założyć na kilka sposobów?