Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

„Obywatel Miłość” to film o miłości Anny Skrobiszewskiej i Grzegorza Ciechowskiego. Reżyserem filmu został Wojciech Skrobiszewski, obecny mąż Anny. Co skłoniło ją do opowiedzenia tej historii? Jak Bruno Ciechowski, syn wokalisty, zareagował na ten projekt? – Byłem na początku sceptyczny – zdradził w „Dzień Dobry TVN”.

Serwis informacyjny

Dagmara Kaczmarek-Szałkow przedstawiła najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Kraków składa hołd Zbigniewowi Wodeckiemu

W Krakowie odbywa się druga edycja Wodecki Twist Festiwal. Kinga Burzyńska rozmawiała z wokalistką Alicją Majewską o artyście Zbigniewie Wodeckim. – Robił wspaniałą sprawę dla muzyki rozrywkowej – powiedziała. – Przepięknie pisał, przepięknie grał, śpiewał – dodała.

Wielki powrót Carlosa Santany

Gabi Drzewiecka rozmawiała z Carlosem Santaną, który wrócił na scenę muzyczną z utworem „Breaking Down The Door”. Jak wychowywali go rodzice? Opowiedział też o wspólnej pracy i życiu z żoną Cindy Blackman. A jakie ma zdanie na temat twórczości swojej córki Stelli? – Uwielbiam – zdradził. – Jest nieustraszona, szanuje to w jaki sposób krystalizuje swoje marzenia na swoich warunkach – podkreślił. Co sądzi o sprawie molestowania dzieci przez muzyka Michaela Jacksona? – Modlę się za ofiary i za sprawców – zaznaczył.

Wielkie sprzątanie rzeki na Mazurach

Dorota Gardias wzięła udział w sprzątaniu rzeki na Mazurach. Właściciel szkoły nurkowej Piotr Przystawik to pomysłodawca akcji. Jakie śmieci znalazły się w wodzie?

Rodzinne gotowanie państwa Mellerów

Dziennikarze Anna Dziewit-Meller i Marcin Meller podzielili się swoimi przepisami kulinarnymi w programu. Jaki jest przepis na sałatkę z cykorii?

Ania Wyszkoni i jej czas dla siebie

- Przyszedł taki moment w moim życiu, że zorientowałam się, że żyję tylko muzyką i rodziną i nie mam innych pasji – zdradziła wokalistka Anna Wyszkoni. – Zafascynowała mnie Hiszpania i uczę się hiszpańskiego – powiedziała. A co skłoniło ją do trenowania tenisa? W studiu programu zdradziła, czy poznała swojego idola Rafaela Nadala.