Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Marcel Andino Velez to absolwent antropologii kulturowej i etnografii, długoletni dziennikarz „Przekroju”, publicysta oraz animator kultury. W roku 2007 został mianowany wicedyrektorem Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Mimo, że kochał swoją pracę postanowił zakończyć karierę w muzeum i zaopiekować się swoimi rodzicami, którzy cierpieli na wiele przewlekłych chorób. W studiu programu opowiedział o swojej decyzji oraz o nowej firmie oferującej rodzinną koordynację opieki geriatrycznej. Jakie plany ma na dalszą karierę?

Wielkie sprzątanie rzeki na Mazurach

Dorota Gardias wzięła udział w sprzątaniu rzeki na Mazurach. Co znaleźli ochotnicy w rzece? Prezenterka przedstawiła również prognozę pogody.

Rodzinne gotowanie Państwa Mellerów

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Anna Dziewit-Meller oraz Marcin Meller zaprezentowali swoje popisowe przepisy. Jak zrobić domowy chłodnik na czerwcowe upały?

Czy wiedza zdobyta na kursie doszkalającym przydaje się na drodze?

Katarzyna Jaroszyńska zakończyła doszkalający kurs jazdy pod okiem trzech trenerów: Piotra Frąckowiaka, Filipa Kaczanowskiego i Radosława Jaskulskiego. Czego nauczyła się w tym czasie? Jak trenerzy ocenili jej postępy?

Dziennikarze, którzy uwielbiają muzykować

Poparzeni Kawą Trzy to zespół popowo-rockowy z elementami ska założony w roku 2005. W kwietniu wydali swoją kolejną płytę „Zakochaj się we mnie”. W studium programu opowiedzieli o swojej przyjaźni oraz o działaniu grupy. Kiedy planują kolejny krążek?