Dzień Dobry TVN

sezon 44

Dzień Dobry TVN

Czy gwiazdy mają czas na randki? Zapytała o to dziennikarka Sandra Hajduk-Popińska. – Nasza randka polegała na tym, że nasze dziecko miało drzemkę, więc wyszliśmy obok do knajpki i mieliśmy randkę – zdradziła Kasia Warnke, aktorka. – Dłużo zajęło nam czasu, żeby sobie uświadomić, że to jest bardzo ważne – powiedział Misiek Koterski, aktor.

Gwiazdy o procesie Depp vs Heard

Co polskie gwiazdy powiedziały o procesie Amber Heard i Jonny’ego Deppa? – Nie interesują mnie osobiste sprawy innych ludzi – powiedziała Kasia Warnke. – Myślę, że to jest bardzo przykre – dodała.

Marcela i Misiek znowu razem

Marcela Leszczak i Misiek Koterski są znów razem. – Lepiej późno niż wcale – powiedział aktor. – Wszystko jest po coś – dodał.

Najświeższe newsy z życia gwiazd

Fani świata Harry’ego Pottera mogą znów przenieść się w świat magii. Do kin i na platformę streamingową wszedł film „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”.

Pogoda miodem płynąca

Bartek Jędrzejak opowiadał o prognozie pogody z dachu głównego budynku TVN, gdzie znajdują się cztery ule. Jaka będzie dziś pogoda?

Czy eksmałżonek może żądać zmiany nazwiska?

Wyjaśniła to adwokat Eliza Kuna. – To nazwisko przynależy się kobiecie, jeśli ona chce przy nim pozostać – powiedziała. - Współmałżonek nie ma prawa żądać po rozwodzie zmiany tego nazwiska – dodała. Czy można zmienić swoje nazwisko bez konkretnego powodu?