Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Zajmowanie się niemowlakiem jest niezwykle absorbującym zajęciem dla świeżo upieczonej mamy. Bardzo ważne jest, by w tym czasie znaleźć również kilka chwil dla siebie i naładować przysłowiowe baterie. W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” gośćmi były Magda Gajewska i Amelia Kania, które prowadzą konta o macierzyństwie oraz dziecięcy psycholog kliniczny Marta Bąkowska.

Tatusiowie tańczą, tańczą, tańczą

W zeszłym roku ojcowie dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Jędryczki we wsi Ostrowite, przygotowali występ „Jezioro Łabędzie”, który zachwycił internautów. W tym roku wystąpią ze spektaklem, w którym zagrają rybki. Jakie mają podejście do takich występów?

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz wybrał się do Kuźnicy na Półwyspie Helskim, by przekonać się, że zimą również można uprawiać kitesurfing. Prezenter przedstawił również dzisiejszą prognozę pogody.

Kolorowe makarony Cristiny Catese

W dzisiejszej kuchni programu Cristina Catese zdradziła, jak przygotować prawdziwe włoskie, kolorowe makarony. Jakich składników potrzebujemy do zielonej pasty fresca?

Jak zrobić idealną kreskę na oku?

Równa kreska zrobiona eyelinerem na oku to marzenie płci pięknej. Niestety jej wykonanie nie jest takie proste, jak by się mogło wydawać. O kilku zasadach podczas jej wykonywania, opowiedziała makijażystka Magda Pieczonka.