Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Jak wyglądają kudłate świnki?

Marcin Sawicki odwiedził farmę kudłatych świnek w Skrzeszewie. Jak wyglądają? Skąd pochodzi ta rasa? Gospodarz Marek Frączak opowiedział o tych wyjątkowych zwierzętach. – Bardzo są spokojne i przyjazne człowiekowi, niemal można się w nich zakochać – wyjaśnił.

Qczaj motywuje do ćwiczeń

Aneta to kolejna podopieczna Qczaja, która w wyniku rozwodu i ciężkiej choroby serca przytyła 10 kilogramów. Dlaczego zdecydowała się na zmiany? – Otyłość brzuszna nie sprzyja sercu – wyjaśniła.

Przegląd prasy Roberta Kantereita

Robert Kantereit przybliżył najnowsze wiadomości pochodzące z polskich gazet. Opowiedział między innymi o apelu do Jurka Owsiaka i praktycznym przewodniku poszukiwania przodków. – Są portale, które zajmują się kolekcjonowaniem danych o rodzinach z całego świata – wyjaśnił.

Jak objawia się depresja u dzieci?

Depresja u dzieci to temat, o którym zaczęto mówić dopiero niedawno. Wielu rodziców może mieć problem z dostrzeżeniem jej symptomów. To poważny problem, ponieważ nieleczona depresja dziecięca może być tragiczna w skutkach. Swoją historie samookaleczania się opowiedziały nastolatki Julia Tarasiewicz i Kaja Angieluk. – To była i ulga i karanie siebie – wyjaśniła jedna z nich. O objawach depresji u dzieci i jej przyczynach opowiedziała również w „Dzień Dobry TVN”  psychiatra dzieci i młodzieży z Kliniki Psychiatrii Wieku Rozwojowego WUM dr n. med. Anna Zielińska-Wieniawska.