Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Jak zabezpieczyć się przed nieuczciwą ekipą remontową?

Beata Węgrzyn padła ofiarą nieuczciwej ekipy remontowej, która zniszczyła jej mieszkanie. Co dokładnie się stało? Adwokat Eliza Kuna wyjaśniła w „Dzień Dobry TVN”, jak zabezpieczyć się przed nieuczciwymi fachowcami. Co powinno się znaleźć w umowie?

Bartek Jędrzejak i wróżby andrzejkowe

Bartek Jędrzejak wybrał się do Wielkopolskiego Parku Etnograficznego w Dziekanowicach. Prezenter pogody miał okazję zobaczyć dawne obrzędy andrzejkowe. Przedstawił też prognozę pogody na dzisiejszy dzień.

Jak być autentycznym mężczyzną?

Marcin Sawicki wybrał się na warsztaty o tym, jak być autentycznym mężczyzną. Zajęcia prowadził trener rozwoju osobistego Tom de Winter. Jakie panowały tam zasady? – Nie używamy dezodorantów, myjemy się, ale nie golimy się – zdradził jeden z uczestników. Co dają takie warsztaty?

Co zagraża poczuciu męskości naszych partnerów?

Psycholog Piotr Mosak opowiedział o tym, co zagraża poczuciu męskości w dzisiejszych czasach. - Dzisiaj nam się wmawia, że jeżeli o siebie dbam, mam zawód, który nie jest męski albo inaczej się ubieram, albo nie mam miliona na koncie, to tracę męskość – zaznaczył Mosak. – Kobiety od zawsze trzymały się razem, mężczyzna od urodzenia z kimś rywalizuje i w tym wszystkim jest samotny – dodał.

Qczaj pomaga Magdalenie wrócić do formy po chorobie

Trener Qczaj pomógł wrócić do formy Magdalenie Piekarskiej, medalistce mistrzostw świata i Europy w szermierce, która niedawno pokonała raka. Co motywowało ją do walki z chorobą?