Dzień Dobry TVN

sezon 44

Dzień Dobry TVN

Konrad Wieniawa-Narkiewicz to artysta-malarz i pedagog, a prywatnie ojciec aktorki Julii Wieniawy. „Pejzaż w remoncie” to tytuł wystawy jego prac. Jaki jest jego styl? Co o jego dziełach sądzi córka? – Jestem fanką taty od zawsze i uważam, że jest bardzo utalentowany – zdradziła. – To barwy bardzo w moim stylu – dodała. Czy aktorka też ma talent malarski?

Co nowego w show-biznesie?

Zakończył się proces o zniesławienie, który Johnny Depp wytoczył Amber Heard. Aktorka została uznana za winną zniesławienia. Ława przysięgłych zdecydowała, że Heard ma zapłacić 15 milionów dolarów, 10 milionów dolarów odszkodowań wyrównawczych i 5 milionów dolarów odszkodowań karnych. Jaka była ostateczna decyzja co do kary pieniężnej sędzi Penney Azcarate? O czym jeszcze opowiedział dziennikarz Mateusz Hładki?

Pogoda na dziś

W Solinie powstała nowa kolej gondolowa. Opowiedział o niej Tomasz Zubilewicz z „Dzień Dobry TVN”. Jak będzie dziś pogoda?

Czym jest hirudoterapia?

Hirudoterapia to metoda leczenia wykorzystującą pijawki. Na czym polega taki zabieg? Opowiedziała o tym Patrycja Adamek, mistrz naturopatii, hirudoterapeuta.