Dzień Dobry TVN

sezon 20

Dzień Dobry TVN

Mateusz Bondarowski od zawsze miał problemy z wagą. W przeszłości ważył aż 158 kilogramów. Gdy w styczniu 2019 roku na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była okazja do wylicytowania vouchera do dietetyka i trenera Jacka Kłębowskiego, postanowił spróbować. O swoim pierwszym treningu i walce z wagą opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Czachorowscy i ich rodzinna pasja do serowarstwa

Rodzina Czachorowskich wspólnie tworzą sery, twarożki, mleko, jogurty i wiele, wiele więcej. Wszystko naturalne i pochodzące z najlepszych składników. W programie opowiedzieli o swojej niezwykłej rodzinnej firmie i pasji, która łączy pokolenia.

Wiosenne zupy Piotra Kucharskiego

W swojej domowej kuchni Piotr Kucharski przygotował wiosenne zupy. Jak zrobić szczawiowo-buraczkową?

Fabryka Norblina na Woli i jej uroki

Fabryka Norblina to 2 hektary terenu na warszawskiej Woli przepełnionego niezwykłą historią. Obszar, który przez lata był zaniedbaną perłą poprzemysłowej architektury przekształca się w nową część miasta z biurami, sklepami, restauracjami, ekologicznym bazarem, butikowym kinem i otwartym muzeum. O kompleksie opowiedzieli: Artur Setniewski z Fundacji Fabryki Norblina i córki ostatniego właściciela fabryki Ewa Werner-Gzyra oraz Maria Werner-Mickiewicz.

67. rocznica koronacji królowej Elżbiety II

Minęło 67 lat od koronacji Elżbiety II. W czasie tego niezwykle długiego panowania królowa współpracowała z 14 premierami. Ma ośmioro wnucząt i ośmioro prawnucząt. O wyjątkowym życiu królowej prosto z Londynu opowiedziała Anna Senkara.