Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Basia Pasek wybrała się w odwiedziny do Gałkowa, gdzie wychowywała się Karolina Ferenstein-Kraśko. Jak wspomina dzieciństwo spędzone na wsi? Właścicielka stadniny koni pokazała, jakimi pracami zajmowała się w stajni, od kiedy skończyła dziewięć lat. – Więcej czasu spędzałam ze zwierzętami niż z ludźmi – wyznała. Czy wolałaby dorastać w mieście?

Flesz showbiznesowy

Basia Pasek przedstawiła swój skrót informacji z życia gwiazd. Czy Magdalena Boczarska wzięła ślub? Na Instagramie po dziewięciu miesiącach od ceremonii internauci zauważyli na palcu Justina Biebera obrączkę. Dlaczego tak długo jej nie nosił? Prezent w postaci nowego imienia otrzymała córeczka Karoliny i Piotra Kraśko, którzy zmienili je z Laura na Lara. Co jeszcze wydarzyło się w ostatnich dniach na mediach społecznościowych?

Co słychać w świecie gwiazd?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Barbara Pasek opowiedziała o najnowszych plotkach w show-biznesie. Ewa Farna została mamą, a jedna z piękniejszych hollywoodzkich par rozstała się – Irina Shayk wyprowadziła się od Bradleya Coopera. Czy Lady Gaga namieszała w ich związku? A kto z domu Wielkiego Brata zdecydował się na coming out?

Gwiazdy celebrują lato w plenerze

Spędzanie upalnych wieczorów nad Wisłą, to jedno z ulubionych zajęć Warszawiaków. Gwiazdy celebrowały nadchodzące lato w plenerze. Czy oprócz organizowanych imprez, można ich spotkać również prywatnie w tym miejscu? – Uwielbiam plenery – wyznała Ada Fijał w rozmowie z Basią Pasek.

Zimny drań, czyli za co kochamy chłodniki

W upalne dni lekkie jedzenie to podstawa. W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan zdradził swoje przepisy na orzeźwiające chłodniki. Jak przygotować zimną zupę z awokado i halibutem?