Dzień Dobry TVN

sezon 44

Dzień Dobry TVN

Fasolki to dziecięcy zespół wokalno-taneczny z Warszawy, który powstał dla potrzeb Telewizji Polskiej w 1983 r. Grupa występowała regularnie w programach dziecięcych. Jaka jest jej historia? O tym opowiedzieli byli i aktualni członkowie zespołu w „Dzień Dobry TVN”. Studio programu odwiedzili również choreografka Fasolek Olga Rocka oraz aktorzy Monika Mrozowska i Sebastian Cybulski, aby opowiedzieć o tym, co dziś robią Fasolki.

Bartek Jędrzejak i jego prognoza pogody

Prosto z Warszawy Bartek Jędrzejak opowiedział o prognozie pogody na dziś.

Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Kiedy nastąpi otwarcie?

Coraz więcej dzieci w Polsce zmaga się z problemami zdrowia psychicznego. Skala zjawiska jest ogromna, wzrasta liczba zachorowań na depresję i liczba prób samobójczych. Najmłodsi muszą czekać nawet kilka lat w kolejkach do specjalistów, a w szpitalach brakuje miejsc. Właśnie dlatego Fundacja TVN w porozumieniu z Centrum Zdrowia Dziecka podjęła decyzję o budowie Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. O tym przedsięwzięciu w „Dzień Dobry TVN” opowiedziały CEO TVN i Przewodnicząca Rady Fundacji TVN Kasia Kieli, Prezes Fundacji TVN Katarzyna Kolenda-Zaleska oraz kierownik Ośrodka Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CZD dr Katarzyna Rogala.

Wsparcie budowy Centrum Psychatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży

Z inicjatywy gdańszczan, udało się zebrać 40 tysięcy złotych, które zostaną przekazane na wsparcie budowy Centrum Psychatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży. Kto był pomysłodawcą akcji? Do Trójmiasta wybrał się dziennikarz „Dzień Dobry TVN” Marcin Sawicki, by porozmawiać o sukcesie zbiórki.