Dzień Dobry TVN

sezon 20

Dzień Dobry TVN

Magda Mołek, która wychowała się w Legnicy, opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o swoich niezwykłych koloniach. Jedne z nich spędziła w Warszawie. – Któregoś roku rodzice nam powiedzieli, że jest możliwość pojechania do Warszawy i ja oszalałam z radości – zdradziła. Zabrała też reportera Piotra Wojtasika w małą wycieczkę po stolicy. Jakie miejsca odwiedzili?

Przygoda w mieście

Eliza Łopacińska i Wojciech Łopaciński powiedzieli, gdzie warto pojechać w tym roku na wakacje. – Chcemy was zaprosić do Szczecina – powiedział Łopaciński. Co można tam zwiedzić? A dlaczego warto wybrać się do Łodzi?

6 czerwca odmrażamy baseny

Bartek Jędrzejak spotkał się z Alżbetą Lenską i Rafałem Cieszyńskim. Jakie mają plany?

Śląska restauracja proponuje swoim gościom kolację… w polu

Joanna Komsta, to menadżerka restauracji i współorganizatorka Stoika Marzeń. Idea polega na tym, że goście mogą usiąść do posiłku na zewnątrz restauracji, w miejscu, w którym chcą. – Mamy duży ogród do dyspozycji i zawsze natura była nam bliska – powiedziała. – Kiedy my nie mogliśmy przyjść do ulubionej restauracji, ta restauracja przyszła do nas – dodała Eliza De Campos Pegado, która skorzystała ze Stolika Marzeń.

Krakowski Festiwal Filmowy

Krakowski Festiwal Filmowy trwa do 7 czerwca, a filmy można oglądać online. Dyrektor festiwalu Krzysztof Gierat opowiedział o tym, jak pandemia koronawirusa zmieniła to wydarzenie. Jakie są plusy tego, że festiwal został przeniesiony do internetu?

Mamy Śpiewamy – „Ahoj, przygodo!”