Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Kataryna Jaroszyńska odwiedziła dziewiętnastowieczną kamienicę w Lublinie, której mieszkańcy cenią sobie wnętrza z historią. Właściciele najchętniej dają drugie życie meblom z poprzednich epok, dlatego na pierwszy rzut oka nie wszystko do siebie pasuje, a jednak tworzy spójną całość. Skąd wzięła się ich pasja do kolekcjonowania starych rzeczy i gdzie je znajdują? – Mieszkanie jest wypadkową rzeczy, których już nie chciał – powiedział Michał Ławnikowicz.

Jakie wybrać łóżeczko dla dziecka?

W studiu „Dzień Dobry TVN” ekspert w dziedzinie urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska doradziła, jakie łóżeczka dla dzieci najlepiej wybrać. Które modele są najmodniejsze? A na co rodzice powinni zwracać szczególną uwagę? – Wszystkie meble są malowane farbami, które są antyalergiczne – podkreśliła specjalistka, pokazując swoje propozycje.

Chusta na głowie powraca w wielkim stylu

Chusty i apaszki to bardzo eleganckie dodatki, a w tym sezonie powracają w wielkim stylu. Dobrze dobrane mogą odmienić wygląd całej stylizacji. Ewelina Rydzyńska pokazała różne sposoby wiązania, które możemy dopasować do pogody oraz okazji. Czy będą pasować każdej kobiecie?

Pożegnanie z pieluchami

Presja ze strony społeczeństwa, wywierana na rodziców, by jak najszybciej nauczyć maluchy korzystania z toalety jest ogromna. Warto jednak pamiętać o tym, że nauka korzystania z nocnika może postępować powoli. Kiedy powinno się przygotowywać dziecko do odpieluchowania? Aleksandra Piotrowska wytłumaczyła, w jaki powinien przebiegać ten proces. – Przygotowanie to po pierwsze obeznanie dzieci z takimi sprzętami – wyjaśniła psycholog dziecięca.