Dzień Dobry TVN

sezon 20

Dzień Dobry TVN

Zuzanna Gadowska, córka lidera zespołu IRA Artura Gadowskiego, gra na fortepianie, skrzypcach, ukulele, komponuje i sama nagrywa dwoje piosenki. Czy samodzielnie wybrała własną drogę? Czy tata wpłynął w jakiś sposób na jej decyzję o rozpoczęciu kariery muzycznej? Czy młoda artystka może liczyć na wsparcie taty – doświadczonego muzyka?

Zabawki z dawnych lat

Wojciech Szymański jest kolekcjonerem starych zabawek i założycielem galerii zabawek. – Stworzyłem to miejsce dla dzieci i szybko się zorientowałem, że najlepiej się odnajdują tutaj ich rodzice – powiedział. Skąd wzięła się ta pasja i jakie okazy znajdują się w jego kolekcji?

Bijemy rekord Polski na wielkość lizaka

W Jaśle podjęto próbę pobicia rekordu Polski w kategorii największego lizaka. Katarzyna Schabińska zdradziła, jak wygląda przygotowanie lizaka i ile kilogramów cukru potrzeba do jego przygotowania.

Anna Lewandowska o macierzyństwie i nie tylko

Niedawno Anna Lewandowska po raz drugi została mamą. Jak czuła się podczas drugiej ciąży i jak przeżyła kolejny poród? – Nie jest mi teraz też tak super łatwo. Ja jestem już po 30., drugie dziecko, dużo pracy, niewyspanie – wyznała. Co jako mama chciałaby przekazać swoim córkom?

Dzień dziecka z Kasią Bosacką i Frankiem

Kasia Bosacka razem ze swoim synem Frankiem przygotowywała dania, które przypominają jej dzieciństwo. Jak zrobić leniwe z jagodami, cappuccino pomidorowe, śniadaniowy placek z owocami, sałatkę grecką z arbuzem i kogel-mogel z truskawkami?