Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Tomasz Wania – polska gwiazda brytyjskiego programu „Big Brother”

Tomasz Wania od 11 lat mieszka w Wielkiej Brytanii i od męskich koszul w kratę woli kwieciste sukienki. Sławę za granicą zapewnił mu udział w brytyjskiej wersji programu „Big Brother”. Jak to się stało, że z dnia na dzień stał się gwiazdą? Dlaczego zdecydował się na emigrację? – Jedyne, co chciałem w życiu, to żyć w świętym spokoju i tutaj mi się to udało – wyjaśnił.

Mateusz Hładki i najnowsze informacje ze świata show-biznesu

W studiu „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki opowiedział o najciekawszych newsach ze świata show-biznesu. Wyjaśnił między innymi, czy książę Karol i Camilla rozwodzą się oraz jak wyglądał jego związek z księżną Dianą. Jaką płeć będzie miało dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego?

Bezpieczeństwo zimą w górach

Osoby wybierające się w góry powinny szczególnie uważać – w Tatrach wprowadzono 4 stopień zagrożenia lawinowego. Jak duża jest ta skala? Przewodnik tatrzański Michał Łazarkiewicz w rozmowie z Bartkiem Jędrzejakiem opowiedział o bezpieczeństwie w górach. Jak tworzą się lawiny?

Dania mięsne w 15 minut

Dieta wegetariańska zyskuje na popularności. Jednak nie jest to rozwiązanie dla wszystkich.W programie Daria Ładocha zaprezentowała, jak w piętnaście minut przygotować pyszne dania mięsne. Wołowina w curry, kotleciki jagnięce i kurczak w sosie musztardowym. Co jeszcze przygotowała blogerka?