Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Aleksandra i Dawid Domańscy. Swoim zwycięstwem w programie „Ameryka Express” zaskoczyli wszystkich

Aleksandra Domańska i jej brat Dawid wygrali program "Ameryka Express". Jak wspominają tę przygodę? Co było dla nich najtrudniejsze? Rodzeństwo opowiedziało też o emocjach związanych z finałem i atmosferze panującej na planie programu. Czy Dawid Domański od razu zdecydował się wziąć udział w produkcji?

Co zrobić, gdy do szkoły wejdzie uzbrojony napastnik?

W październiku do jednego z krymskich liceów wtargnął uzbrojony nastolatek. Przy użyciu broni myśliwskiej zabił 21 osób i ranił ponad 50. Jak uczniowie powinni się zachować w sytuacji zagrożenia? – Terroryzm nie wybiera, tego typu sytuacje mogą się zdarzyć każdemu – wyjaśnił Adam Bieńko, który prowadzi szkolenia z bezpieczeństwa w szkole. Dlaczego tego typu zajęcia organizowane są w polskich szkołach?

Przegląd prasy Rafała Madajczaka

Dziennikarz Rafał Madajczak podzielił się najnowszymi newsami z Polski i ze świata. Jaki wpływ na relacje naszego kraju z USA ma według niego Joanna Kulig? Redaktor ”ASZdziennika” opowiedział również o szczycie klimatycznym ONZ.

Jak przeżyć grudzień i nie zbankrutować?

Czas przedświątecznych przygotowań to także moment intensywniejszych zakupów. Kupujemy nie tylko jedzenie, ale także prezenty dla bliskich. Często konsekwencje przedświątecznej gorączki zakupów odczuwamy przez wiele miesięcy po świętach. Jak kupować, żeby nie być na minusie? Ekonomista Marcin Iwuć opowiedział o rozkładaniu domowych finansów tak, żeby na wszystkie wydatki wystarczyło. Czy warto wziąć pożyczkę? – Jestem wielkim wrogiem zadłużania się, pożyczanie jest bardzo drogie, to jest fatalny pomysł – wyjaśnił.