Dzień Dobry TVN

sezon 31

Dzień Dobry TVN

Jak się okazuje, nie każdy marzy o przeprowadzce do Nowego Jorku, by spełnić swój amerykański sen. 14 lat temu Nick Sinckler porzucił „Wielkie Jabłko” na rzecz Warszawy. O tym, dlaczego zdecydował się na ten krok, opowiedział w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN”. A czy Andrzej Danek odnalazł się za oceanem?

Czy dziecko musi robić test na COVID-19 wyjeżdżając do Chorwacji?

W dzisiejszym programie adwokat Eliza Kuna odpowiedziała na pytanie od widza, dotyczące przeprowadzania testów w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u dzieci, przed wyjazdem do Chorwacji. Czy są one wymagane?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił dzisiejszą szczegółową prognozę pogody. Jakie temperatury nas czekają?

Jak skutecznie rzucić palenie?

Czy istnieją skuteczne sposoby na rzucenie papierosów? Jak wykonać ten pierwszy krok? – Poszukajmy motywacji wewnętrznej – radziła psychoterapeuta Magdalena Cedzyńska.

Jolanta Kurpiel i jej Przystanek Klępicz

Jolanta Kurpiel to pomysłodawczyni Przystanku Klępicz, która zmienia świat na lepsze. Mimo problemów zdrowotnych bezinteresownie pomaga innym i aktywnie uczestniczy w zbiórkach charytatywnych. Stworzone przez nią i jej najbliższych miejsce obsługi rowerzystów przynosi chwilę wytchnienia każdemu, kto postanowi choć na chwilę się tam zatrzymać.

Zielono nam w kuchni Dzień Dobry TVN

W dzisiejszej kuchni programu Daria Ładocha zaproponowała pyszne dania bogate w zielone warzywa i prozdrowotną żywność. Co przygotowała?

Nick Sinckler w piosence „Livin’ it up”

Nick Sinckler na scenie „Dzień Dobry TVN” wykonał swoją piosenkę „Livin’ it up”.