Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki odwiedził na siłowni Antka Królikowskiego, który trenuje pod okiem Tomasza Oświecimskiego. Tam spotkał także Małgorzatę Królikowską-Ostrowską, która ćwiczy na tej samej siłowni co syn. Przed kamerą opowiedzieli o swojej relacji i rodzinie.

Flesz showbiznesowy

Mateusz Hładki sprawdził, co słychać w świecie gwiazd. Ewa Farna nie zwalnia tempa przed porodem. Małgosia Socha pochwaliła się na Instagramie zdjęciem synka. Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” dochodzi do siebie po wypadku. I dlaczego Cleo ma złoty sedes?

Męski styl według Grzegorza Krychowiaka

Mateusz Hładki porozmawiał z Grzegorzem Krychowiakiem o jego marce odzieżowej. – Sprawia mi to ogromną przyjemność, bo jest to połączenie inwestycji z pasją – powiedział piłkarz. Grzegorz Krychowiak opowiedział także o swojej karierze sportowej i życiu w Moskwie.

Julia Wieniawa i Dawid Kwiatkowski – nowy duet

Julia Wieniawa opowiedziała o współpracy z Dawidem Kwiatkowskim. Aktorka zdradziła także, jakie są jej plany zawodowe w najbliższym czasie.

Nie szczeka a pies

Maciej Dolega odwiedził Gietrzwałd, gdzie znajduje się hodowla wyjątkowych psów basenji.

Prognoza pogody

Maciej Dolega przedstawił prognozę na cały dzień.

Ból głowy skonsultuj z panią z warzywniaka

Polska jest krajem, w którym sprzedaje się mnóstwo leków na każdą dolegliwość. Istnieje jednak wiele naturalnych produktów przeciwbólowych i przeciwzapalnych, o których opowiedział Jakub Mauricz. – Trzeba wziąć pod uwagę prewencję, a wiec działać zanim pojawi się problem – wyjaśnił dietetyk.