Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

W ostatnich dniach pogoda nas rozpieszcza. Jednak podczas upałów, nakładanie makijażu może sprawić paniom wiele problemów. W studiu „Dzień Dobry TVN” Marta Gąska pokazała sposoby, jak sobie z tym radzić. Makijażystka zaprezentowała najlepszą metodę na nakładanie fluidu na twarz oraz doradziła, który najlepiej wybrać.

Non stop make-up

Dzięki odpowiednim kosmetykom do makijażu możemy pięknie podkreślić urodę. Jednak dla niektórych kobiet make-up staje się uzależnieniem. Wyście do sklepu spożywczego czy wyrzucenie śmieci, wiąże się z nałożeniem dodatkowej warstwy pudru i kolejnym przeciągnięciem rzęs tuszem. Co na ten temat sądzi psycholog Marta Nowak-Aksamit?

Mam ochotę na … śniadanie na trawie

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Lara Gessler pokazała, jak własnoręcznie przygotować grissini, czyli włoskie, kruche paluchy z dodatkiem parmezanu i szynki prosciutto.

Handel pracami dyplomowymi

W większości przypadków, by ukończyć studia, wymagane jest złożenie oraz obrona pracy dyplomowej, pisanie ich na czyjeś zlecenie to coraz bardziej opłacalny biznes. Przeciętna cena pracy licencjackiej to około dwa tysiące złotych. Jednak jakie konsekwencje grożą studentowi za pospisanie się pod nie swoim dziełem? – Bezterminowo może dojść do stwierdzenia nieważności dyplomu – wyjaśnił adwokat Jacek Kosiński. Czy można stracić tytuł magistra?

Jak dbać o storczyki?

Katarzyna Olubińska wybrała się wraz z Łukaszem Skopem do Stężyc, gdzie znajduje się największa w Polsce storczykarnia. Jak dbać o te piękne rośliny, by kwitły jak najdłużej?