Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Piękna pogoda sprzyja organizowaniu pikników i relaksowaniu się na świeżym powietrzu razem z przyjaciółmi. W kuchni „Dzień Dobry TVN” Lara Gessler przedstawiła propozycję dań, które świetnie nadają się na piknik. Jak przygotować pyszne gazpacho?

Wypalenie zawodowe uznane za oficjalną diagnozę medyczną

Syndrom wypalenia zawodowego występuje, gdy praca przestaje dawać satysfakcję, a pracownik przestaje rozwijać się zawodowo i czuje się przepracowany oraz niezadowolony z zadań, które kiedyś sprawiały mu przyjemność. Światowa organizacja zdrowia uznała je za oficjalną diagnozę medyczną. W studiu programu psychiatra Magdalena Namysłowska wyjaśniła przyczyny tej choroby oraz poradziła, jak można rozpoznać objawy wypalenia zawodowego. Jak społeczeństwo reaguje na wypalenie zawodowe jako chorobę? Czy warto zgłosić się do psychoterapeuty w razie rozpoznania?

Jamajka lekiem na całe zło

Krzysztof Herdzin opowiedział o okolicznościach swojego urlopu zawodowego. Kompozytor wyjaśnił, co skłoniło go do odsunięcia swojej kariery na dalszy plan oraz co udało mu się osiągnąć w trakcie czasu wolnego od pracy. Jak czuł się po powrocie?

Autorski przegląd prasy Justyny Kopińskiej

Justyna Kopińska opowiedziała, co znalazło się w dzisiejszej prasie. Jakie artykuły omówiła dziennikarka?