Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Już niebawem odbędą się obchody jubileuszu królowej Elżbiety II. Z tej okazji w Londynie zaplanowano szereg atrakcji, którym w dzisiejszym programie przyglądali się Anna Senkara i Bartek Jędrzejak.

Królewski Windsor

Anna Senkara odwiedziła szczególne miejsce na mapie royalsów, czyli Windsor. To właśnie tam odbywa się większość królewskich uroczystości, jak choćby ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Jest to również od dwóch lat stałe miejsce zamieszkania królowej. Co w Windsorze robiła Anna Senkara? Jakie ciekawostki przedstawiła w „Dzień dobry TVN”?

Czy to koniec „Black Friday”?

Widok promocyjnych cen przyciąga klientów, co chętnie wykorzystują sprzedawcy. Jedną ze stosowanych przez nich technik bywa zawyżanie cen produktów przed wyprzedażą, by w trakcie długo oczekiwanego Black Friday móc je obniżyć i tym sposobem przyciągnąć konsumentów. Czy to się zmieni dzięki dyrektywie Omnibus? Na jej mocy sprzedawca ma obowiązek poinformować nas o ostatniej najniższej cenie z trzydziestu ostatnich dni. Które produkty obejmie dyrektywa? Jak działają algorytmy pozycjonujące klientów? Na te i na inne pytania odpowiedziała dziś w studiu „Dzień dobry TVN” adwokat Eliza Kuna.