Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

 

Patrycja Volny to nie tylko córka legendarnego Jacka Kaczmarskiego, ale i świetnie zapowiadająca się aktorka. Na swoim koncie ma role m.in. w "Pokocie" czy serialu "1983". Nie ukrywa jednak, że od lat zmaga się ze straszną chorobą - anoreksją. Niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Jak wygląda jej nowe życie w stolicy Polski? O tym opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Zaburzenie odżywiania. Czy to dotyczy mojego dziecka?

Fundacja „Drzewo Życia” została powołana w celu stworzenia systemu pomocy osobom i ich rodzinom dotkniętych problemem zaburzeń odżywiania. Jej współzałożycielką jest Elżbieta Pięta, której córka Ewa chorowała na anoreksję i bulimię. Swoją historią kobiety podzieliły się w „Dzień Dobry TVN”.

Kasia Kmita i jej dzieła sztuki z wycinanek

Kasia Kmita to artystka, która w swojej twórczości posługuje się przede wszystkim skrupulatnie dopracowaną formą tradycyjnej ludowej wycinanki. Jak wyglądają jej prace? Swoje umiejętności zaprezentowała w „Dzień Dobry TVN”.

@font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;}@font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536858881 -1073732485 9 0 511 0;}p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin-top:0cm; margin-right:0cm; margin-bottom:8.0pt; margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}.MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}.MsoPapDefault {mso-style-type:export-only; margin-bottom:8.0pt; line-height:107%;}div.WordSection1 {page:WordSection1;}