Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Najpopularniejszy Polak w Hiszpanii

Dariusz Dąbrowski to najpopularniejszy Polak w Hiszpanii. Fotomodel w rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedział o swoim życiu i pracy w Hiszpanii. Co zdecydowało o jego popularności? Jaki ma pomysł na siebie?

Jessica Mercedes i jej kłopoty z mieszkaniem

Mateusz Hładki odwiedził Jessicę Mercedes w jej mieszkaniu, które po nieudanym remoncie wciąż nie jest gotowe do zamieszkania. Kiedy blogerka zorientowała się, że ekipa remontowa nie wykonuje dobrze swojej pracy? Jaki ma plan na urządzenie wnętrz? – Będę mieszać tutaj różne style – powiedziała Mercedes.

Co łączy Weronikę Książkiewicz z Markiem Bukowskim?

Czy Weronika Książkiewicz jest w związku z Markiem Bukowskim? – Pracujemy razem na planie serialu, współpraca jest bardzo udana i lubimy się prywatnie – zdradziła aktorka. Co sądzi o plotkach na swój temat?

Informacje ze świata show-biznesu

Mateusz Hładki opowiedział o najnowszych wieściach ze świata show-biznesu. Katarzyna Nosowska po siedemnastu latach związku wzięła ślub z Pawłem Krawczykiem. Gdzie odbyła się ceremonia? Czy to prawda, że córka Ewy Pacuły i Przemysława Salety walczy o zdrowie?

Bartek Jędrzejak i wróżby andrzejkowe

Bartek Jędrzejak wybrał się do Wielkopolskiego Parku Etnograficznego w Dziekanowicach. Prezenter pogody miał okazję zobaczyć dawne obrzędy andrzejkowe. Opowiedział też o pogodzie na dzisiejszy dzień.

Papryka w roli głównej

Daria Ładocha przygotowała w kuchni dania z papryką w roli głównej. Blogerka kulinarna pokazała, jak zdjąć skórę z papryki.