Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Dbanie o środowisko naturalne jest w ostatnich czasach jednym z najczęściej poruszanych tematów. W ostatnich czasach, coraz częściej słyszymy o wielu katastrofach ekologicznych na całym świecie. Zagrożenia związane z globalnym ociepleniem i jego konsekwencje wzbudzają przerażenie. Co możemy zrobić, by dbać o naszą planetę? W studiu „Dzień Dobry TVN” Sofia Jonsson opowiedziała o temacie swojej pracy naukowej, która porusza tematykę lęku przed zmianami klimatycznymi.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody dla naszego kraju. Lato zbliża się wielkimi krokami i już daje o sobie znać – w całej Polsce temperatury dochodzą do trzydziestu stopni. A jak będą wyglądały najbliższe dni?

Na tropie górali przy Route 66

Latem ubiegłego roku Beata i Jarek Jastrzębscy wybrali do Stanów Zjednoczonych, aby na motocyklu przejechać najbardziej kultową drogę na świecie, czyli Route 66. Skąd wzięło się ich marzenie? – Chcieliśmy sprawdzić, czy rzeczywiście górale są wszędzie – wyznała dziennikarka. O swojej podróży opowiedzieli w programie „Dzień Dobry TVN”.