Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Internet daje możliwość zyskania popularności w zadziwiająco szybkim tempie. Coraz więcej osób decyduje się upubliczniać swoje życie, mając nadzieję na rozwinięcie kariery. W dzisiejszych czasach coraz młodsze osoby zakładają swoje blogi, docierając do szerszej grupy odbiorców. Jak wygląda życie dziecka w oku kamery i co sądzą na ten temat ich rodzice? W studiu „Dzień Dobry TVN” Joanna Jabłczyńska, Filip Kalczyński oraz Adam Fidusiewicz opowiedzieli o tym, jak wspominają swoją sławę po latach.

Sposób Cristiny Catese na pomidory

W kuchni programu Cristina Castese zdradziła swoje przepisy na pyszne dania z pomidorami. Jak przygotować kremową zupę pomidorową ze świeżych warzyw z pulpecikami? Czym różni się wersja polska od włoskiej?

Sposoby na udane wakacje z dzieckiem

Zbliżający się koniec roku wywołuje niemałą panikę w głowach wielu rodziców, zastanawiających się nad tym, jak zaplanować wakacje dla swoich pociech. W studiu programu Natalia Sitarska, Anna Wendzikowska oraz Maja Bohosiewicz zdradziły swoje pomysły na udane wyjazdy wypoczynkowe z dziećmi. Czy podróże z najmłodszymi wymagają długiego planowania? Jak się przygotować?