Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

19 maja na Placu Zamkowym odbył się pokaz „The Real Catwalk Polska”, o którym w studiu „Dzień Dobry TVN” porozmawiały uczestniczki oraz organizatorka. – Promujemy samoakceptację, naturalność i to, żeby kobiety i mężczyźni pokochali siebie takimi, jakimi są – powiedziała Zuzanna Zakrzewska. Justyna Loti i Patrycja Kamińska zdradziły, dlaczego zdecydowały się wziąć udział w pokazie, jakie emocje im towarzyszyły i jak poradziły sobie z hejtem, który pojawił się po tym wydarzeniu.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak zapowiedział prawdziwie letnią prognozę pogody i podpowiedział, jak przygotować się do upałów.

Iza opuściła program „Big Brother”

Do finału „Big Brothera” pozostały dwa tygodnie. Wczoraj kolejna osoba opuściła dom Wielkiego Brata. Jak wyglądał pobyt Izy w programie?

Kulisy odejścia Izy z Domu Wielkiego Brata

O kontrowersjach związanych z odejściem z programu „Big Brother” rozmawiała Iza Mączka i Bartek Jędrzejak. Jak po 11 tygodniach odnajduje się w prawdziwym świecie? – Marzę o spotkaniu ze swoją rodziną, marzę o tym, żeby iść do fryzjera, ponieważ moja głowa jest takim poligonem eksperymentalnym wielu osób, i mam nadzieję, że w końcu zjem pizzę – zdradziła Iza. W studiu powiedziała także, kto jej zdaniem wygra program.