Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Duncan Laurence z Holandii to zwycięzca Eurowizji 2019, która odbyła się w Tel Awiwie. Jaki jest prywatnie? Wokalista opowiedział w „Dzień Dobry TVN” o tym, jak zmieniło się jego życie po wygranej. - Kiedy przylecieliśmy do Holandii dzień po finale, całe lotnisko było zapakowane ludźmi, którzy witali nas i wrzeszczeli – wyjaśnił.

Karol Nasz i Bartosz Paziewski - polski duet w Lamborghini Super Trofeo

W połowie maja 2019 r. na brytyjskim torze Silverstone byli kartingowcy - Bartosz Paziewski i Karol Basz zdobyli pierwsze miejsce w zawodach Lamborghini Super Trofeo. W programie opowiedzieli o swoim sukcesie. Od kiedy zajmują się sportem motorowym? Jak doszło do ich współpracy?

Przemiany w Polsce po 1989 roku oczami Muńka Staszczyka

Po zawieszeniu działalności zespołu T.Love Muniek Staszczyk wróvił w nowej solowej odsłonie. „Pola” to tytuł pierwszego singla zapowiadającego jego nowy album, którego premiera jest zaplanowana na październik 2019 roku. Premiera singla odbędzie się 3 czerwca - dzień przed rocznicą wyborów 4 czerwca 1989 roku. Ma to symboliczny wydźwięk. Muniek Staszczyk w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział, jak zmieniła się Polska przez ostatnie 30 lat. Jak wspomina datę wyborów w 1989 roku?