Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Tadeusz Mazowiecki był człowiekiem, który przeprowadził Polskę z PRL do III Rzeczypospolitej. A jaki był prywatnie? W „Dzień Dobry TVN” opowiedział o tym asystent polityka w latach 1997-2001 i autora książki "Tadeusz Mazowiecki. Biografia naszego premiera" Andrzej Brzeziecki. - Zdarzało się, że dostawał zaproszenie na jakąś ważną konferencję i nie chciał się zdeklarować – wyznał.

Fit Lovers i ich nowy pies Koral. Jak sprawdzają się w roli rodziców?

Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz mają nowego członka rodziny. Jest nim uroczy piesek o imieniu Koral. Para opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o swoim pupilu i najbliższych planach. - Szpic to rasa, która jest bardzo towarzyska, lubiąca ludzi, łatwo adoptująca się do różnych warunków - idealny pies dla nas – zdradziła trenerka.

Jakie ciekawostki kryje Festiwal Filmowy w Cannes?

Piękna śródziemnomorska pogoda, luksusowe jachty, lazur nieba - to właśnie w Cannes można przeżyć bezcenne chwile. Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Dygant opowiedziały o tym, co najbardziej urzeka je w tym miejscu i odbywającym się w mieście festiwalu filmowym. Jak wyglądają jego kulisy?

Mateusz Hładki i poranny spacer z Katarzyną Grocholą

Katarzyna Grochola razem z Mateuszem Hładkim wybrała się na spacer po Warszawie - tuż obok popularnego miejsca, jakim jest park fontann. Powodem spotkania było wydanie przez Grocholę nowej książki "Zranić marionetkę". Dziennikarz porozmawiał również z pisarką o jej wnuku Antonim, który zagrał niedawno w serialu "Na Wspólnej".