Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego odbędzie się koncert „Wsłuchiwać się w Papieża” zorganizowany z okazji 40. rocznicy pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Czego widownia może się spodziewać podczas tego wydarzenia? Jakie gwiazdy wezmą udział w koncercie? O tym w „Dzień Dobry TVN” dyrektor biura programu "Niepodległa" Jan Kowalski.

Halina Birenbaum o rzeczywistości po przeżyciu Holokaustu

Helena Birenbaum swoją młodość przeżyła w getcie warszawskim, a następnie w obozach koncentracyjnych. Jaki wpływ na nią i założoną przez nią później rodzinę miały wspomnienia z tych trudnych dla niej chwil? Opowiedziała o tym wraz ze swoim synem Yakovem. - Mama nie tuliła nas, nie całowała, nie robiła tego, co inni rodzice – wyjaśnił Yakov.

Giro d’Italia – wielki włoski wyścig kolarski

Giro d’Italia to drugi po Tour de France największy kolarski wyścig świata. W 2019 roku odbyła się jego 102. edycja. Przez trzy tygodnie kolarze pokonali 3518 kilometrów, podzielonych na 21 etapów. Wyścig jest częścią UCI World Tour 2019. Peletonowi towarzyszył Adam Probosz - dziennikarz Eurosportu, który pokazał w „Dzień Dobry TVN” kulisy zawodów.