Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

W ostatnim czasie bardzo modne stało się nadawanie kolejnego życia starym meblom i przedmiotom. Nie inaczej zrobiła w swoim mieszkaniu Ada Kopczyńska-Wójtowicz, która również na co dzień zajmuje się aranżacją wnętrz. Jej mieszkanie odwiedziła Kasia Jaroszyńska. W jaki sposób przywróciła duszę we własnym domu?

Czym zasłonić okno?

Jeśli mieszkamy w bloku, dzięki roletom lub zasłonom wprowadzimy trochę intymności do własnego mieszkania oraz odsłonimy się od oczu wścibskich sąsiadów. O tym, które rozwiązanie jest najwygodniejsze oraz jakie są teraz trendy, mówił w dzisiejszej kawiarence „Dzień Dobry TVN” Jonatan Kilczewski.

Sztuka uwodzenia, czyli jak zdobyć miłość

O znalezieniu miłości marzy każdy, jednak nie jest to takie proste. Jak się okazuje, jest kilka sposobów, które mogą nam pomóc. Czy można nauczyć się flirtu? – Pierwsza rzecz, to jest pewność siebie i ogólna towarzyskość, bo od tego tak naprawdę wszystko się zaczyna – mówił  Maciej Mróz, trener relacji. Czy szkolenie, które prowadzi specjalista przynosi efekty?

Jak spalić randkę w pięć minut?

W studiu „Dzień Dobry TVN” aktorzy z Klubu komediowego odegrali kilka zabawnych scenek, w których zaprezentowali, jak można zepsuć randkę w pięć minut. Jakie błędy najczęściej popełniamy, randkując? O tym rozmawiali Odeta Moro, Marzena Mawricz oraz Alan Andersz.