Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Dlaczego dzieci dotykają intymnych części swojego ciała?

Masturbacja dzieci to temat, który interesuje, a zarazem niepokoi wielu rodziców. Jak i czy w ogóle reagować na takie zachowanie dziecka? W studiu „Dzień Dobry TVN” o tym zjawisku opowiedziała psychoterapeuta i seksuolog Katarzyna Klimko-Damska. - Masturbacja dziecięca jest procesem fizjologicznie rozwojowym – wyjaśniła.

Miejskie stolarnie – nowe hobby Polaków

Miejskie stolarnie są coraz bardziej popularne w Polsce i na świecie. Część z nich należy do miasta, a inne to prywatne firmy. Jak działają? Fanatycy tego hobby opowiedzieli o swojej fascynacji stolarstwem i wizytach w miejskich stolarniach. – Przychodzę tutaj po to, aby pracować z deskami, odstresować się, zrzucić napięcie dnia codziennego – wyjaśnił kelner Michał Jędrzejewski. Co można stworzyć przy pomocy dostępnych w takich stolarniach narzędzi?

Przegląd prasy Artura Andrusa

Artur Andrus podzielił się wybranymi newsami z ogólnopolskich i lokalnych gazet. Opowiedział między innymi o tym, co czyta i ogląda Barack Obama i dlaczego najstarsza kobieta świata okazała się oszustką. Jak wyglądała praca strażaków w okresie świątecznym?

Pan Jerzy – 80 letni kulturysta

W Kluczborku regularnie trenuje pan Jerzy – 80 letni kulturysta. Jak udaje mu się utrzymać formę? Czy dużo czasu spędza na siłowni? W rozmowie z Robertem Stockingerem opowiedział o swojej pasji. Jaki rekord ostatnio pobił?

Napar z trawy cytrynowej Darii Ładochy

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Daria Ładocha przygotowała azjatycki napar zdrowotny z trawy cytrynowej i imbiru. – Taki napar to jest najlepsza bomba, która usprawnia nam system trawienny – zdradziła. Jak przyrządzić pieczonego bakłażana z granatem i fetą?